Наші партнери

Компанія КіоскСервіс має більш ніж 10-ти річний досвід роботи на ринку платіжних та інформаційних терміналів. За цей час ми створили надійні та довірчі відносини з численними партнерами.
Среди них:

  • PAYTerminal - https://pay-terminal.com.ua/ - компанія, яка займається орендою вашого місця під установку платіжних терміналів в м. Одеса. Також, серед її послуг оренда платіжних терміналів для вашого бізнесу, заходів та ремонт вендінгового обладнання.


  • i-Touch - https://i-touch.com.ua/ - компанія-постачальник сенсорних екранів високої якості. У неї ви можете купити вандалостійкі та броньовані сенсорні інфрачервоні, ємнісні і ПАХ дисплеї 


  • Keetouch - https://keetouch.ua/ - офіційний представник компанії Keetouch в Україні. У числі її послуг: продаж сенсорних моніторів різної технології виготовлення: інфрачервоні, ПАВ та ємнісні.


  • LedScreen - http://led-screen.com.ua/ - компанія-виробник світлодіодних відеоекранів і світлодіодних освітлювальних приладів у вузьких і промислових масштабах.


  • Creoplan - https://creoplan.com.ua/ - компанія яка займається виготовленням продукції з твердої і м'якої епоксидної смоли. В її асортименті біжутерія, меблі (зокрема столи), елементи декору.


  • CyberWash - https://cyberwash.com.ua/ - компанія з продажу роботизованих безконтактних автомийок. Її послуги включають готове бізнес-рішення з доставкою, установкою і підключенням обладнання по всій території України.


  • АвтоЕксперт - https://avtoexpert.com.ua/ - інтернет-магазин нових автомобільних деталей від виробника та б/в автозапчастин з власної автозбірки. Перевагою фірми є великий асортимент товару для різних марок машин з 1995 по 2020 рік випуску.


Компанія КіоскСервіс - один з лідерів України з продажу вендінгового обладнання. У нас ви можете купити платіжний термінал, інформаційний кіоск, а також їх комплектуючі. 


Якщо ви хочете стати нашим партнером, зв'яжіться з менеджером компанії за телефонами, вказаними в контактах, або написавши нам в месенджери.