Як влаштована робота платіжного терміналуПравильна робота платіжного терміналу залежить від злагодженого функціонування кожного його елемента. До цих елементів відносять:

 • комп'ютерну та платіжну системи

 • сенсорний монітор

 • модем

 • антенны для модема huawei

 • термопринтер

 • купюроприймач (або NFC-систему)


Етапи роботи платіжного терміналу

 1. У сенсорному меню користувач вибирає послугу, яку хоче оплатити.


 1. Після вибору, перед ним з'являється екран з покроковим алгоритмом дій. Згідно з рекомендаціями людина вводить необхідні, для здійснення платежу, дані.


 1. Далі користувач вносить потрібну суму в купюроприймач (наприклад  такий як купюроприемник cashcode), він розпізнає номінал, справжність, цілісність і чистоту банкнот.


 1. Після прийому грошей, система терміналу, за допомогою модему або іншого інструменту зв'язку, переводить отримані дані про здійснення платежу на сервер платіжної системи, для подальшої обробки.


 1. Після обробки вхідних даних, вона відправляє їх на адресу сервера організації, яка надає послуги, що цікавлять клієнта.


 1. Далі сума надходить на рахунок одержувача, а термопринтер роздруковує чек про успішну операцію.


Платіжні системи для терміналів

Кількість потенційних користувачів залежить не тільки від місця розташування терміналу, але і від кількості постачальників послуг (кнопок) доступних користувачеві. Чим більший вибір, тим більш широке охоплення населення.


Кількість послуг залежить від платіжної системи, яку використовує платіжний термінал.


До багатьох систем можна впровадити оплату додаткових послуг. Наприклад, інтернет провайдера, який надає послуги в межах 1 міста або району або оплату особистих послуг замовника.


Коментарі

Написати коментар

Захист від спам-ботів