УНІКАЛЬНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

 • Ексклюзивна запатентована підтримка 1D (лінійного) штрих-коду і сканування за допомогою QR-коду; підтримка оплати з мобільних пристроїв і сканування товарного коду. Сканер, що автоматично звільняє від потреби купувати 2 окремих скануючих елемента; економія коштів і простору.
 • Використання професійної безвентиляторної головної панелі для промислового контролю і слабо витратного процесора від Intel робить роботу більш стабільною і надійною.
 • Дизайн монітора виконаний за запатентованою структурою "швидкого підключення і від'єднання", яка дозволяє його швидко розібрати і перенести для якнайшвидшого технічного обслуговування.
 • Опціонально 15,6 або 10,1 дюймовий кольоровий дисплей може бути використаний для програвання мультимедійної реклами, промо-акцій і громадської інформації. Подвійний екран принесе вам більше послуг з доданою вартістю і дохід з розміщення реклами.
 • 3 дюймовий термальний принтер з обрізувачем чеків або 2 дюймовий без обрізувача зі швидкістю друку аж до 150 мм / с. В систему вбудовані унікальний запатентований (Світовий патент) сенсор для косого відрізання паперу з механізмом переміщення обрізувача, який не вимагає відкриття принтера, і гнучка функція позиціонування чорних міток.
 • З передплаченим М1 управлінням найвищого класу безпеки користувачі отримають оффлайн управління асортиментом і механізм видачі ISO 14443A M1 карт високого класу безпеки, замість онлайн-режиму з високою вартістю.
 • Хмарна концепція POS, з фоновим оновленням програмного забезпечення, дозволить користувачам налаштувати ПО на допомогу в розширенні асортименту відповідно до попиту. У цей час ПО також зможе виконувати важливі операції з внутрішніми даними (випуск карт передоплати), поки проходять оффлайн-продажу, гарантуючи, при цьому, високу безпеку і безперебійну роботу.
 • Додатковий модуль сканування цифрового відбитка пальця / 3D-структурованого розпізнавання обличчя може забезпечити високий рівень безпеки при оплаті за допомогою обличчя або пальця.

ОСОБЛИВИЙ ФУНКЦІОНАЛ

 • Використання безрамкового ємнісного сенсорного екрану зменшує ризик несправностей і швидкого зносу. У порівнянні з резистивним екраном він має в два рази більшу яскравість і більш високу сенсорну чутливість. Термін служби такого екрану майже дорівнює терміну служби самої системи. На додаток, різні дефекти, такі як порушення прозорості, швидка поява подряпин, розмитості і порушення чутливості з'являються через більш тривалий час. Найбільша проблема п'ятипровідного резистивного екрану: великий опір при натисканні. Положення елемента, що часто натискається буде спотворено, і його необхідно буде часто перекалібровувати.
 • Опціональне комерційне програмне забезпечення для роздрібної торгівлі, магазинів, ресторанів, супермаркетів, продовольчих майданчиків, бутиків; для прямого доступу до даних головного офісу, для створення мережі і підтримки онлайн-оновлень.
 • Операторський дисплей може регулюватися касирами під зручним кутом від 30° до 75°.
 • Пакетне програмне забезпечення підтримує основні платіжні платформи сторонніх виробників, такі як WeChat і Alipay.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель

PO6X

Архітектура

Материнська плата

Малопотужна материнська плата промислового управління

Процесор

Intel Atom Z3735

Intel J1900 Max 2.42GHz

ОЗП

2 ГБ

4 ГБ / 8 ГБ

Сховище

32GB/64GB/1 28GB

64GB/1 28GB

Джерело живлення

12V 5A

Порт введення-виведення

USB2.0

4

Серійний порт

2

Порт для готівки 

1

Порт Ethernet

1

Опції

RFID

Модуль радіочастотної ідентифікації 

MSR

1-2-3-дорожній магнітний зчитувач

Сканер

1D/2D сканування

Модуль відбитків пальців

+

Розпізнавання обличчя

+

Монітор

Дисплей оператора

15.6 дюймів (1920*1080)

Сенсорна панель

Ємнісна

Дисплей покупця

15,6 (366*768)

10,1 дюймів (1024*600)

Принтер

Принтер

3 дюймовый с обрезчиком чеков

2 дюймовий без обрізчика 

Швидкість друку

150 мм/с

Операційна система

Android 9.0/Windows 10/Linux

Windows 10/Windows 7

Габарити

373 мм(Д)*241 мм(Ш)*498 мм(В)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від спам-ботів

POS-термінал PO6X

 • Виробник: IPI
 • Модель: pos-PO6X
 • Наявність: Є в наявності
 • $600.00